متاسفم باید دست پخت مامان را بخوری!

متاسفم باید دستپخت مامان را بخوری!این بدترین خبر است !

دنیای بدون مکدونالد ؟ این هم شد زندگی؟

هرروز در پی این هستم که با ورود کرونا به جهان چه تغییری در دنیای خرید و مصرف اتفاق افتاده است.

اما خبر از درو ن خانواده ها و انعکاس برخی از آنها تکان دهنده و جالب است

بچه به این شیرینی انقدر از غذای بیرون از منزل خورده است که دلتنگی او برای غذا نیست برای عادت مصرفی است که برای او مثل بسیاری از کودکان دیگر به وجود آمده است. این دوران ما را با خودمان روبرو میکندچگونه مصرف میکردیم؟ چگونه بچه تهیمان را سیر میکردیم ؟

اکنون چه میکنیم؟ 

#مصرف #کودکان #تغذیه #عادت

#درخانه_بمانیم  #داستان #داستان_برند #فست_فود #داستان_موفقیت  #قرنطینه   #خواندنی #شهرزاد

 #برندسازی #قصه_هاى_شهرزاد

#consumption #coronaeffect #consumerbehavior #consumerinsight

#aftercorona #habit #fastfood #children #mothercooking #1001shahrzadstories #shahrzad #consumerinsight

آیا باورتان می‌شود که امروز هم میلیونرها نفر الهه ی پیروزی را دوست دارند؟

nike swoosh

برند #نایک با صرف وقت ، درایت و تمرکز هزینه بزرگی توانست علامتی را جایگزین نوشتار کند . علامت یا سمبلی که در خود حرکت دارد و در پس معنا می‌گوید just do it# #nike

اما در حقیقت این سمبل را نام الهه ای از اسطوره های یونان گرفته شده است.

Can you believe that we still love a goddess?

nike swoosh

Nike is a global shoe maker company. But it is known also for its simple but unique logo design. The Nike swoosh logo is a glaring example of how a visual turns a business into a trustworthy brand. The logo was once considered as an insignificant and humble symbol. It later became a part of sports culture.

The company takes its name from the Greek goddess of victory, Nike. The goddess was an inspiration to Greek warriors. When the warriors won a war they used the say ‘Nike’ to each others. 

 مهم ترین دارایی برند جایگاهی است که در ذهن مخاطب خلق کرده است.

ما با مفاهیم پنهان زندگی میکنیم بدون آن که آگاه باشیم !

#درخانه_بمانیم  #آموزش #برندینگ #داستان #داستان_برند #نایک #ورزش #داستان_موفقیت  #قرنطینه   #خواندنی

 #برندسازی #قصه_هاى_شهرزاد #هزارویک_قصه_شهرزاد #روایتگری   #کهن_الگو #اسطوره  #تلاش #شهرزاد #داستان_نایک

#storybrand #brandstory #1001brandstories #shahrzadstories #storymatters #brandleadership #storytelling

 #brandDNA #brandgenetics  #bav #brandevolution

#brandequity #mythmaker #mythology   #nike #justdoit #nikegoddessofvictory

نوری در انتهای تونل دیده میشود !

طی چند هفته گذشته هیچ خبر مثبتی به ما نرسیده و فکر نمی کنم که هیچ خبر خوبی هم در راه باشد. بنابراین تصمیم دارم  در حالیکه ربه جستجوی نور و خبرهای مثبت برای صاحبان مشاغل کوچک و متوسط باشم.

چند هفته طول کشید تا ما توانستيم به روش جدید کار کردن عادت کنیم ، اما حالا که مدتی گذشته به این فکر می کنیم که چطور می توانیم از اوضاع فعلی برای بقا و شکوفایی کسب و کارمان استفاده کنیم و از این بحران با امید و اعتماد به نفس با موفقیت بیرون بیاییم. در این مدت با از خانه کار کردن سازگار شدیم و به کارمندان خودمان هم این اجازه را دادیم که از خانه کار کنند. به جلسات و همکاریهای مجازی هم خوش آمد گفتیم که البته این را مدیون توانایی و انعطاف پذیری تکنولوژی هستیم.

شکی نیست که برخی از صنایع مانند سیر و سفر و جهانگردی با قطع شدن پروازها و عدم سفر کردن مسافر ها از کاهش تقاضا آسیب دیده اند. اما برخی  دیگر مانند خرده فروشی و کالاهای سریع مصرف به دلیل تغییر رفتار مصرف کنندگان در سراسر جهان ، هنوز درآمد خوبی کسب می کنند – 55٪ از چینی ها و 31٪ ایتالیایی ها گفتند که برای تامین نیازمندیهایشان از خرید اینترتی استفاده می کنند در حالیکه به طور معمول حضوراً به فروشگاهها می رفتند

شرایط فعلی برای آنهایی که مدلهای کسب و کارشان طوری طراحی شده که می توانند محصولات یا خدمات خودشان را بصورت اینترنتی بفروشند یا الاقل این امکان برای کسب و کارشان وجود دارد فرصت مناسبی به وجود آورده. چرا که مخاطبانشان در حال حاضر در خانه گیر کرده اند و خیلی بیشتر از معمول در حال جستجو در فضای مجازی هستند و به دنبال چیزهایی برای تعامل و سرگرم کردن خود و خانواده شان می گردند. شما به عنوان صاحب کسب و کار فقط باید حضور اینترنتی قوی داشته باشید و پیام و خدمات خود را متناسب با شرایط فعلی بازار در حال تغییر تطبیق بدهید. صاحبان مشاغل به کمک تبلیغات اینترتی می توانند تقاضای موجود در بازار را جلب و به سمت فروشگاه اینترتی خود هدایت کنند.

لیست مشاغل کوچک و متوسط ​​که فرصت های جدید برای خودشان ایجاد کرده اند لیستی طولانیست. از معلمان خصوصی گرفته که با ارائه تخصص خودشان به کودکان والدین شاغل از خانه برای خود درآمد ایجاد کرده اند تا موسسات ورزشی و یوگا که موفق شده اند مشتریان را فعال و راضی نگه دارند چرا که به سرعت کلاس های ورزشی و یوگای اینترتی را به لیست سرویسهایش اضافه کرده اند. در نهایت ، همگی ما باید عضلات انعطاف پذیری خودمان را که قبلاً تقویت شدند به کار بگیریم.

بازاریابی_دیجیتالی#

بازاریابی_اینترنتی#

تبلیغات_اینترنتی#

تبلیغات_دیجیتالی#

شیوه یافتن بینش مخاطب

مدل ها به ما كمك ميكنند تا اثربخش و متمركز و طبقه بندى شده فكر كنيم !
مدل يافتن بينش مخاطب ، مهم ترين اموزشي بود كه از آژانس بين المللى شريك و همكار آموختم ! تا قبل از آن فكر ميكردم خلاقيت و الهام مسير ديزاين يك
استعداد الهى است يا كسي ان را دارد يا نه ! اما پس از ان كه فهميدم و به كار گرفتم ، دريافتم كه كليد رسيدن به ايده ى بزرگ و اثر بخش متدلوژى دارد و همه ميتوانند با اين متد به مسير هاى قابل اعتمادى برسند و روى ان پل هاى ايده را بنا كنند .
يافتن بينش مخاطب اصلى ترين ستون ارتباطات است كه در دنياى امروز به نظر پيچيده تَر هم ميرسد .
در اين كارگاه مهارت و متدولوژى رسيدن به ايده بزرگ اثربخش را با تكيه بر يافتن بينش مخاطب تمرين ميكنيم
اين يافته اساس توليد هر نوع ارتباط اثر بخش در امامى بسترهاى رسانه اى نوين و سنتى است . بدون بينش توليد محتوا ى اثربخش را فراموش كن !

روایت گری کسب و کار در دنیای امروز

دوره “روایت‌‌گری کسب و کار”
“گروه آموزشی شهرزاد” در سال 1397 با راهبری خانم شهزاد اسفرجانی ( خالق برندهای اصیل ایرانی/ مشاور و استراتژیست ارشد) و همراهی آقای حسین راستی، خانم ها مرجان فروغی، لاله خسروی و مرجان سلمانزاده با هدف آموزش “روایت‌گری کسب و کار” فعالیت خود را شروع کرد. دوره “روایت‌گری کسب و کار” به منظور هدایت و حمایت از ایده‌پردازان، کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای شخصی طراحی شده است تا پیش از راه‌اندازی یا توسعه کسب و کار خود، مسیری که تا امروز پیموده‌اند را بررسی کنند، جایگاه فعلی خود را در بازار شناسایی کنند و در نهایت بتوانند مسیر آینده کسب و کار خود را در قالب روایتی دقیق، شفاف، جذاب و قانع کننده برای حلقه ذی‌نفعان روایت کنند.
تا امروز پنج دوره “روایت‌گری کسب و کار” برگزار شده. بیش از هشتاد نفر این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و با بکارگیری مهارت‌هایی که در دوره فراگرفته‌اند، توانسته‌اند تمرکز، شفافیت و بهره‌وری بالا را در کسب و کار خود تجربه کنند.
از دوم بهمن 1399 ششمین دوره به صورت “آنلاین” شروع شده است و پانزده نفر در این دوره حضور دارند تا با همراهی و حمایت “گروه آموزشی شهرزاد” روایت کسب و کار خود را خلق کنند.

برای شرکت در جلسه معارفه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88734543 تماس بگیرید.