نوری در انتهای تونل دیده میشود !

طی چند هفته گذشته هیچ خبر مثبتی به ما نرسیده و فکر نمی کنم که هیچ خبر خوبی هم در راه باشد. بنابراین تصمیم دارم  در حالیکه ربه جستجوی نور و خبرهای مثبت برای صاحبان مشاغل کوچک و متوسط باشم.

چند هفته طول کشید تا ما توانستيم به روش جدید کار کردن عادت کنیم ، اما حالا که مدتی گذشته به این فکر می کنیم که چطور می توانیم از اوضاع فعلی برای بقا و شکوفایی کسب و کارمان استفاده کنیم و از این بحران با امید و اعتماد به نفس با موفقیت بیرون بیاییم. در این مدت با از خانه کار کردن سازگار شدیم و به کارمندان خودمان هم این اجازه را دادیم که از خانه کار کنند. به جلسات و همکاریهای مجازی هم خوش آمد گفتیم که البته این را مدیون توانایی و انعطاف پذیری تکنولوژی هستیم.

شکی نیست که برخی از صنایع مانند سیر و سفر و جهانگردی با قطع شدن پروازها و عدم سفر کردن مسافر ها از کاهش تقاضا آسیب دیده اند. اما برخی  دیگر مانند خرده فروشی و کالاهای سریع مصرف به دلیل تغییر رفتار مصرف کنندگان در سراسر جهان ، هنوز درآمد خوبی کسب می کنند – 55٪ از چینی ها و 31٪ ایتالیایی ها گفتند که برای تامین نیازمندیهایشان از خرید اینترتی استفاده می کنند در حالیکه به طور معمول حضوراً به فروشگاهها می رفتند

شرایط فعلی برای آنهایی که مدلهای کسب و کارشان طوری طراحی شده که می توانند محصولات یا خدمات خودشان را بصورت اینترنتی بفروشند یا الاقل این امکان برای کسب و کارشان وجود دارد فرصت مناسبی به وجود آورده. چرا که مخاطبانشان در حال حاضر در خانه گیر کرده اند و خیلی بیشتر از معمول در حال جستجو در فضای مجازی هستند و به دنبال چیزهایی برای تعامل و سرگرم کردن خود و خانواده شان می گردند. شما به عنوان صاحب کسب و کار فقط باید حضور اینترنتی قوی داشته باشید و پیام و خدمات خود را متناسب با شرایط فعلی بازار در حال تغییر تطبیق بدهید. صاحبان مشاغل به کمک تبلیغات اینترتی می توانند تقاضای موجود در بازار را جلب و به سمت فروشگاه اینترتی خود هدایت کنند.

لیست مشاغل کوچک و متوسط ​​که فرصت های جدید برای خودشان ایجاد کرده اند لیستی طولانیست. از معلمان خصوصی گرفته که با ارائه تخصص خودشان به کودکان والدین شاغل از خانه برای خود درآمد ایجاد کرده اند تا موسسات ورزشی و یوگا که موفق شده اند مشتریان را فعال و راضی نگه دارند چرا که به سرعت کلاس های ورزشی و یوگای اینترتی را به لیست سرویسهایش اضافه کرده اند. در نهایت ، همگی ما باید عضلات انعطاف پذیری خودمان را که قبلاً تقویت شدند به کار بگیریم.

بازاریابی_دیجیتالی#

بازاریابی_اینترنتی#

تبلیغات_اینترنتی#

تبلیغات_دیجیتالی#

پست های توصیه شده

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *